Готель Візит

Трускавець - мальовниче місто-курорт, що розкинув свої володіння в передгір'ї Карпат. Він здавна відомий своїм головним багатством - цілющою водичкою.

 

Ресторан «Візит», який знаходиться на першому поверсі готелю розрахований на 40 осіб, та приваблює до себе великими панорамними вікнами, з яких відкривається неперевершений вид на мальовничий ліс . Шеф-кухар пропонує смачні страви української та європейської кухні, яка задовольнить смаки найвибагливіших гурманів і не залишить їх байдужими до гармонійно підібраних компонентів страв. Все це створює неповторний смак гастрономічних шедеврів, які Ви зможете доповнити різноманітними напоями, представленими в меню. А дбайливе і ненав'язливе обслуговування допоможе Вам забути про буденні проблеми. Банкетний зал з натурального дерева на 100 осіб та літній відпочинково-танцювальний зал на 30 осіб, що знаходяться на території готелю дозволяють провести весілля, випускний вечір, ювілеї чи христини.  Жива музика подарує Вам приємні години відпочинку. 

Також Ви можете відсвяткувати незабутні миті вашого життя в ресторані «Візит», чи отримати масу задоволення від відпочинку на природі, ласуючи смачними шашликами  на мангалі  разом із друзями чи сім`єю, чи просто завітати до нас на горнятко ароматної кави. 

Гості нашого готелю можуть також замовити комплексне харчування. 

                                               

                                          


 

Святкуйте весільний банкет у ресторані «Візит»  і цей день для Вас стане  незабутнім!