Готель Візит

Трускавець - мальовниче місто-курорт, що розкинув свої володіння в передгір'ї Карпат. Він здавна відомий своїм головним багатством - цілющою водичкою.

 

 


Невеличке курортне місто Трускавець, розташоване на висоті 450 м над рівнем моря. Сонячних днів - біля 200, неповних - біля 100, а решту - падає дощ. Це нормально, тому що без дощу і снігу не було б ні «Нафтусі», ні «Юзі», ні «Марії».. Теплих днів у Трускавці більше, ніж холодних, та взимку і заметілі бувають і температура знижується до -30 С, але таке буває винятково кілька днівна протязі усього зимового періоду.
Цей курорт - один з унікальних на Україні. Знаходиться він у передгір`ї Східних Карпат, у балці річки Воротище, на висоті 350-400м над рівнем моря, оточений навколо горбами. Повна зелена долина, багатюща на кисень і озон повітря (іноді створює дискофорт для новоприбулих відпочивальників, а саме - може турбувати головна біль, та це тільки у перші дні перебування), теплий, помірно континентальний клімат і цілющі мінеральні води - все це створює надзвичайно сприятливі умови для відпочинку і оздоровленя.
 
ТІЛЬКИ У НАС: ТАРИФ НЕПОВНОЇ ДОБИ - 160 грн (ДІЄ КРУГЛОДОБОВО та КРУГЛОРІЧНО)!!!

                                             

  Запрошуємо на святкування у колі друзів чи коханих у новозбудованій бані на дровах "Візит"!